FENG SHUI INTERIÉRY

CO JE DOMOV?

Jak přistupovat ke svému domovu?

O tom, že jej tvoří hlavně ti lidé, které máme rádi, říkame jim ti nejbižší či rodina slyšíme z mnoha směrů. A s tím plně souzním. Doplním jej o pár slov.

Domov je také prostor. Je to místo, které společně s těmi nejbližšími obýváme, spravujeme jej, je nám dán k dispozici jako projev jakési podpory. Místo bezpečné. Místo, kde po celém aktivním dni, či týdnu můžeme spočinout. Místo, kde načerpáme sílu a můžeme bezpečně ulehnout a odpočnout si.

Místo, které spravujeme a opečováváme a ono na oplátku vyživuje a podporuje nás na naší cestě životem. Je nám výživou a bezpečným prostorem.

O tom, zda takové místo je chýše v lese, nebo luxusní dům u moře, zde řeč není. To už je dáno jinými aspekty. Shodují se však s myšlenkou, že BOHATSTVÍ PROSTORU TKVÍ V JEHO UŽÍVÁNÍ. Místo, kde trávíme většinu svého času nás ať si to uvědomujeme nebo ne ovlivňuje. 

Pokud vyrůstá dítě v prostoru plném hádek, nepohody , špíny, nepořádku a nelásky vyroste jednoduše jiné, než kdyby vyrůstalo v prostředí čistém, laskavém, plném péče a pochopení, kde má svůj kousek jen pro sebe. Netřeba posuzovat co je správné a co ne. Jde zde o pochopení, že bude jiné. Bude mít jiné vzpomínky na dětství a bude se cítít do života jinak podporováno.

A o to jde. Vytvořit pro sebe a své blízké prostor, který nás na naší cestě podporuje.

Staré čínské učení Feng Shui nám dává mnoho možností, jak na téma prostoru domova nebo firmy pohlédnout z jiného úhlu pohledu. Jak porozumět víc tomu, že jsme součástí jednoho obrovského celku makrokosmu, který zatím nedokážeme ani rozumem obsáhnout a ten nás ovlivňuje.

A současně jsme tím vlastním ukazatelem směru a vládcem v našem soukromém mikrokosmu, který svým myšlením a konáním ovlivňujeme.

Feng shui interiéry

Nejste na to sami!

Ráda si vyslechnu Vaše představy a udělám maximum pro to, abyste byli s výsledkem spokojeni. Formu spolupráce můžeme probrat na nezávazné schůzce.

+420 739 060 885
 
Náměstí míru 30, Frenštát pod Radhoštěm 744 01
 
info@fsinteriery.cz
 

Rychlý kontakt

13 + 13 =