FENG SHUI INTERIÉRY

O FENG SHUI

O Feng Shui

Feng Shui je prastaré čínské učení o poznání a hlubokém pochopení toku energií člověka v prostoru a čase. Tak jako Čínská medicína je medicínou o zdravém toku energií v lidském těle tak učení FENG SHUI je určitou medicínou prostoru, ve kterém se nacházíme, který obýváme.

Co je Feng Shui?

FENG-VÍTR nese změnu , je to síla z nebes, která formuje krajinu nahmatnou energíí. SHUI-VODA nese kvalitu života,energii vody z matky Země, formuje krajinu svou hmatnou energií.
ČLOVĚK následuje ZEMI, ZEMĚ následuje NEBESA, NEBESA následují TAO, TAO JE PŘIROZENOST.

Stará ČÍNA nám dává obrovskou moudrost a poznání o člověku, prostoru, krajině, vesmíru, času a okamžiku zrození. Nabízí nám velmi mnoho možností, jak porozumět lidskému tělu a současně prostoru ve vesmíru.

Kdy mohu Feng Shui použít?

Pokud se chystáte se koupit pozemek pro váš nový dům? Hledáte místo pro vaše podnikání? Chystáte se prodat vaši nemovitost co nejprůchodnějším způsobem? Chystáte se stavět nový dům a přejete si jej usadit na pozemku co nejlépe? Navrhujete rozložení dispozic celého domu či pozemku a zahrady? Plánujete rekonstrukci domu, či novou zahradu?

Je ve vašem životě něco jinak, než byste chtěli? Cítíte se v tom nespokojeně, či nešťastně? Máte pocit, že byste rádi šli životem s partnerem, sami či s jiným partnerem? Cítí se vaše tělo ne mocně a oslabeně? Jsou vaše vztahy s okolím ve stavu ne radostném?
Nedaří se vám práce dle vašeho přání?

Feng shui interiéry

Nejste na to sami!

Ráda si vyslechnu Vaše představy a udělám maximum pro to, abyste byli s výsledkem spokojeni. Formu spolupráce můžeme probrat na nezávazné schůzce.

+420 739 060 885
info@fsinteriery.cz

Rychlý kontakt

1 + 10 =