FENG SHUI INTERIÉRY

Poradenství

Feng shui interiéry

PORADENSTVÍ FENG SHUI

Ráda si vyslechnu Vaše představy a udělám maximum pro to, abyste byli s výsledkem spokojeni. Níže naleznete více informací o jednotlivých formách spolupráce v rámci Feng Shui poradenství. Formu spolupráce můžeme probrat na nezávazné schůzce.

Osobní návštěva a prvotní rozbor místa
Osobní návštěva a vyměření světových stran, určení Ming gua osob užívajících prostor, návrh umístění postelí, pracovišť dle osob. Základní určení případných deficitů, které mohou brzdit naší cestu ke zdraví a celkové spokojenosti. Odstranění či návrh malého upravení ,,závad,, přímo na místě.

Určení základních nastavení domu v prostoru ve vesmíru.V otázce koupit či nekoupit určení kondice daného místa a přísunu pro vás do života. Pokud právě váháte, zda daný prostor je pro vás to pravé, ať pro vaše podnikání či jako váš domov, mohu vám v této otázce poradit z pohledu Feng shui.

2 hodiny • od 1500,- do 6 000,-Kč

Individuální konzultace s průvodcem FS
Individuální setkání za účelem poradenství FS na vaší osobní cestě. Pokud máte pocit, že se vám život odvíjí odlišně od vašich přání a tužeb, či vám tělo hlásí zdravotní potíže, může vám FS přinést překvapivou podporu při odstranění tzv.,,brzd,, a bariér na vytoužené cestě. Osobní rozvoj a celostní přístup k životu ve spojení s učením Feng shui přináší rovnováhu a harmonii.

Jste srdečně zváni k osobní konzultaci ve spojení pohledu do vašeho nitra a prostoru, kterým jste obklopeni. I díky mým letitým zkušenostem v oblasti poradenství osobnostního rozvoje a zdravotnictví vám mohu být průvodcem na cestě k harmonii vnější i vnitřní.

2 hodiny možná víc • 1 500,-Kč plus cesta

Očista prostoru
Každé místo v sobě nese tak jako člověk svou paměť. Paměť svých prožitků. Toho, co se zde odehrálo a co kdo zde zanechal i po svém odchodu. Zde máme několik možností, jak se s prostorem ,,přátelsky sladit,, aby nás na naší cestě nebrzdil, ale naopak byl nám podporou.

Rituál očisty prostoru provádím buď sama a někdy je velmi vhodné jej provádět společně s obyvatelem domu.

Cca 1 500,- 2h , plus cesta.

Návrh dispozice novostavby podle FS
Pokud plánujete celkovou rekonstrukci domu nebo stavbu domu nového je tento návrh přesně pro vás. Je to nejlepší způsob, jak postavit dům na pozemku tak, aby měl do života tu nejlepší kondici. V souladu vůči světovým stranám a okolnímu terénu nám Feng Shui nabídne usazení místností, oken a dveří v domě tak, aby byly navrženy přímo na míru v podporujících energiích jeho obyvatelům.

Zahrnuje komplexní zhodnocení pozemku a rozvržení vody na něm, garáže, přípojky energií a výstupy odpadních vod, přístupové cesty, vysázení stromů a jednotlivých částí na pozemku. V domě pak konkrétní umístění kuchyně, pokojů, toalety, postelí, pracovních stolů, přesné umístění oken, dveří, doporučení barev a materiálů a konkrétních Feng shui ,léčitelů,,prostoru.

Vše navrhuji dle důkladného zvážení zásad a přesných výpočtů dle Letící hvězdy, Ba Zhai a Ba kua v maximálním možném souladu přirozených potřeb a přání obyvatel. Většinou je návrh hotov do dvou týdnů a zahrnuje komplexní návrh a precizní zpracování.

Dd 12 000,-Kč jednopodlažní dům, každé další podlaží 6 000,- Kč

Poradenství pro firmy

Pokud jste dospěli k poznání, že byste prosperitu Vaší firmy, kavárny, obchodu či kanceláře rádi podpořili harmonizací dle Feng Shui, jste u nás v dobrých rukou. Rádi Vám navrhneme a případně zrealizujeme nové zázemí pro Vaše podnikání. Vytvoříme celý projekt na základě souladu Vaší osobnosti, Vaší vize a touhy a energií v prostoru kolem Vás.

Co je Feng shui

Je to prastaré čínské učení o poznání a hlubokém pochopení toku energií člověka v prostoru a čase.

Tak jako Čínská medicína je medicínou o zdravém toku energií v lidském těle tak učení FENG SHUI je určitou medicínou prostoru, ve kterém se nacházíme, který obýváme.

Co je to domov?

Domov je místo, které společně s těmi nejbližšími obýváme, spravujeme jej, je nám dán k dispozici jako projev jakési podpory.

Místo bezpečné. Místo, kde po celém aktivním dni, či týdnu můžeme spočinout. Místo, kde načerpáme sílu a můžeme bezpečně ulehnout a odpočnout si.

Feng shui interiéry

Nejste na to sami!

Ráda si vyslechnu Vaše představy a udělám maximum pro to, abyste byli s výsledkem spokojeni. Formu spolupráce můžeme probrat na nezávazné schůzce.

+420 739 060 885
info@fsinteriery.cz

Rychlý kontakt

9 + 11 =