FENG SHUI INTERIÉRY

Úpravy

Feng shui interiéry

ÚPRAVY DLE FENG SHUI

Rádi si vyslechneme Vaše představy a uděláme maximum pro to, abyste byli s výsledkem spokojeni. Níže naleznete více informací o jednotlivých formách spolupráce v rámci Feng Shui realizací interiérů. Formu spolupráce můžeme probrat na nezávazné schůzce.

Návrh originálních úprav pro Váš prostor
Dle společné dohody navrhneme nový interiéry, který si zamilujete. Nebo vytvoříme návrh doplňků, pro interiér stávající. Ať už jde o domov, kancelář či zahradu, se vším si poradíme.

Cena dle náročnosti jednotlivých prací dohodou

Vizualizace
Vypracování 3D vizualizace vašeho projektu domu a pozemku. Umožní vám nahlédnout coby virtuální návštěvník prostoru a procházet pohled na dům a interiér z různých úhlů pohledu a tím případně změnit stanoviska a možná nedobrá rozhodnutí před stavbou.

Ocitnete se ve vašem novém domě ještě dříve, než bude fyzicky postaven.

Cena od 6 800,-Kč

Realizace úprav
Zde nabízíme své kreativní a tvůrčí možnosti a schopnosti , které využíváme již mnoho let při všech úpravách provozních a pracovních prostor k podnikání i bydlení. Vše se děje dle přesného návrhu a domluvy.

Zhotovení vestavěných jednotlivých částí zdí, pultů, barů, povrchové úpravy stěn, výtvarné ztvárnění reliéfů dle vašich přání, malba, vestavby atd.

Renovace nábytku, vytvoření doplňků k doladění prostoru
Pokud vlastníte starší dřevěný nábytek a neradi byste se sním loučili, nabízíme jeho originální renovaci s ohledem na dané možnosti. Sami renovujeme nábytek ze dřeva, navrhujeme a ztvárňujeme nové doplňky do interiéru i zahrad.

 

Drobné úpravy provádíme sami, na větší najmeme místní firmy. Zajistíme komunikaci se stavebníky, kontrolu, předání čistého prostoru.

Ve Vašem interiéru můžeme vytvořit například:
•Úpravy povrchů stěn (omítky, barvy, obklady, tapety), dřevěné prvky (obložení, podlahy, solitéry), renovace nábytku (patina, kartáčování, nátěry a vosky), mozaikové obklady, chodníčky, • Stěny, sloupy a pulty s reliéfní výzdobou atd.

Feng shui interiéry

Nejste na to sami!

Ráda si vyslechnu Vaše představy a udělám maximum pro to, abyste byli s výsledkem spokojeni. Formu spolupráce můžeme probrat na nezávazné schůzce.

+420 739 060 885
info@fsinteriery.cz

Rychlý kontakt

7 + 10 =